درباره ما

کامپیوتر هیراد از اواسط زمستان 93 فعالیت خود را در زمینه راه اندازی و نصب نرم افزار و سایر فعالیت های مرتبط آغاز نمود. امروزه با توجه به پیشرفت روزافزون علم و تکنولوژی، خرید اینترنتی انواع کالا به سادگی میسر شده است، در همین راستا مجموعه HiradPC بر آن شد تا فروش تخصصی انواع نرم افزار و جدیدترین بازی های روز دنیا را همانند تجربه خرید حضوری از یک فروشگاه، برای مشتریان علاقمند به خرید اینترنتی، تا حد امکان فراهم آورد.

امروزه نرم افزارهای رایانه ای بصورت گسترده متداول بوده و بدون نرم افزارها امکان استفاده از رایانه بدین سهولت وجود نخواهد داشت همچنین نرم افزار ها را با توجه به معیارهای گوناگون از جمله هدف و مأموریت نرم افزار، زمینه استفاده و یا کاربرد نرم افزار می توان مورد تقسیم بندی‌های مختلفی قرار داد. با توجه به اینکه هیچ فروشگاهی به طور فیزیکی گنجایش تمامی این نرم افزارها را نداشته و نیز هیچ فروشنده‌ای اطلاعات کاملی درباره کاربرد و نحوه استفاده تمامی نرم افزار های موجود در فروشگاه خود را  ندارد و حتی در صورت داشتن تمامی اطلاعات، توضیح تک تک آنها، نیازمند صرف انرژی و زمان بسیار زیادی خواهد بود، مجموعه HiradPC سعی دارد تا یک مرجع جامع و کاملا تخصصی نرم افزار را بصورت یک فروشگاه اینترنتی در اختیار عموم مردم ایران قرار دهد.

کامپیوتر هیراد

استفاده از مطالب سايت فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به کامپیوتر هیراد می باشد.
Copyright © 2014 - 2015 Hiradpc.com