شرایط و مقررات

تمامی سفارشات ثبت شده ظرف مدت 24 ساعت تحویل واحد پستی می شود و هرگونه اختلال و تاخیر در طی عملیات پستی، بعد از تحویل مرسوله به اداره پست بر عهده اداره پست جمهوری اسلامی ایران می باشد. توجه داشته باشید که تغییر وضعیت سفارش شما توسط اداره پست و با کمی تاخیر انجام می پذیرد لذا خواهشمندیم وضعیت سفارش خود را در سایت اداره پست پیگیری نمایید.
لطفا نسبت به تحویل گرفتن به موقع بسته ی خود مسئولیت پذیر باشید و برای جلوگیری از برگشت خوردن آن، سایر اعضای خانواده را هم در جریان قرار دهید. در صورت عدم تحویل سفارش، طبق قانون میبایستی هزینه ی پست خود را پرداخت نمایید.

شرایط بازپس فرستادن و مرجوعی کالا:

طبق ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی، وبسایت HiradPC نیز 7 روز کاری وقت برای انصراف از قبول سفارش توسط مشتری را در نظر گرفته است که دارای مراحل و شرایط زیر میباشد:

- کلیه اجناس ارسالی باید به صورت کاملا سالم بدون هرگونه شکستگی، پارگی جعبه (پاکت) و یا مشکل ظاهری در کالا و هلوگرام (برای لوازم جانبی هلوگرام شبنم و در مورد نرم افزار و بازی ها هلوگرام ارشاد مد نظر است) باشد.

- هزینه حمل و نقل کالا بطور کامل بر عهده مشتری می باشد.

- مبلغ سفارش با کسر هزینه حمل و نقل و پس از بازپس فرستادن مشتری و دریافت کالا توسط کامپیوتر هیراد به حسابی که مشتری اعلام نماید مسترد خواهد گردید.

کامپیوتر هیراد

استفاده از مطالب سايت فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به کامپیوتر هیراد می باشد.
Copyright © 2014 - 2015 Hiradpc.com